Policie ČR - www.policie-čr.cz Přeskočit na hlavní obsah | Přeskočit na navigaci
Klíčová slova webu

Policie České Republiky, hledané osoby, pátrání po osobách, FBI, městská policie, Stb seznamy, bodové hodnocení, přestupky řidičů, dopravní nehody, autonehody, zákony, CIA, policejní sbory v zahraničí, kriminalistika, přestupky, policejní aféry, INTERPOL, policista, pátrání, POLICIE ČR

Policie: 158   |   Hasiči: 150   |   Záchranná služba: 155   |   Tísňová volání: 112   |   Městská policie: 156

Navigace

Anketa

Používáte ve vozidle antiradar?

ano
2360 hlasů v anketě 2360
ne
3532 hlasů v anketě 3532

Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu?


Dopravní nehody, autonehody a bouračky

Dopravní nehody, autonehody a bouračky - děsivá situace na českých silnicích a velké množství dopravních nehod nás nutí vytvořit tuto sekci. Nalezenete zde pravdivý obrázek o chování řidičů na silnicích, následky mnohdy zbytečně riskantní, neopatrné a bezohledné jízdy, která je často příčinou dopravní nehody. Dopravní nehody zaviní řidiči, kteří svojí riskatní jízdou ohrožují nejen sebe a řidiči pod vlivem alkoholu. Velký podíl na autonehodách má i nepřizpůsobení jízdy počasí a stavu silnice. Naším cílem je varovat před následky dopravní nehody, ne šokovat ani parazitovat na neštěstí jiných. Vzpoměňte si na následky autonehody, až budete příště někam spěchat!!! Nebo si vážně myslíte, že dopravní nehody se Vás netýkají????

Co dělat pří dopravní nehodě >>


Datum od: do:

Tragický čelní střet dvou osobních vozidel na plzeňsku

obrázek ke článku: Tragický čelní střet dvou osobních vozidel na plzeňsku

03.05.2012 - Jedno smrtelné a jedno těžké zranění si vyžádala dopravní nehoda na plzeňsku u obce Chotěšov. Přesnou příčinu střetu vozidel šetří Policie ČR. Více informací »

Rychlá jízda stála život dalšího řidiče

obrázek ke článku: Rychlá jízda stála život dalšího řidiče

06.04.2012 - K další tragické dopravní nehodě v letošním roce došlo v jihočeském kraji. Ve vozidle zemřel po nárazu jeden člověk a druhý byl se zraněním převezen do nemocnice. Více informací »

Opilec za volantem zabil jiného řidiče pro dopravní nehodě

obrázek ke článku: Opilec za volantem zabil jiného řidiče pro dopravní nehodě

15.03.2012 - Muž si sedl za volant i přesto, že požil alkohol. Mezi Hulínem a Kroměříží způsobil dopravní nehodu, při které zahynul druhý řidič. Viník nadýchal promile. Více informací »

Nezapnul si pásy a po nárazu do stromu zemřel

obrázek ke článku: Nezapnul si pásy a po nárazu do stromu zemřel

13.02.2012 - Patrně vysoká rychlost na kluzké vozovce byla příčinou tragické nehody osobního auta. Řidič při jízdě nepoužil bezpečnostní pásy na místě dopravní nehody podlehl zraněním. Více informací »

Chlapec zahynul při dopravní nehodě

obrázek ke článku: Chlapec zahynul při dopravní nehodě

16.01.2012 - Autonehoda osobního vozidla Ford na kutnohorsku si vyžádala smrt dítěte. Řidička vozu se na místě dopravní nehody psychicky zhroutila. Více informací »

Škoda fabia vjela pod kola kamiónu naloženého auty

obrázek ke článku: Škoda fabia vjela pod kola kamiónu naloženého auty

17.12.2011 - Zcela zdemolované osobní vozidlo, náklaďák převážející luxusní automobily převrácený na boku, škoda téměř deset miliónů korun, ale především jeden mrtvý a jeden těžce zraněný. To je výsledek tragické dopravní nehody u Roudnice nedaleko Hradce Králové. Více informací »

Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku

obrázek ke článku: Devětatřicetiletá žena zahynula při dopravní nehodě na Jičínsku

19.11.2011 - Zřejmě nepřiměřená rychlost byla příčinou dopravní nehody vozidla Ford Ka v jehož vraku po nárazu do zábradlí a následně do stromu zahynula devatatřicetiletá žena. Více informací »

Tři lidé zemřeli na následky dopravní nehody v jižních Čechách

obrázek ke článku: Tři lidé zemřeli na následky dopravní nehody v jižních Čechách

13.10.2011 - Otřesná tragédie na českých silnicích! Ve vraku Fordu Escort zahynuli na nárazu do stromu v protisměru tři lidé. Řidič vozidla vyjel z neznámých příčin do protisměru. Více informací »

Při srážce kamiónu a osobního auta na královehradecku přišli čtyři lidé o život

obrázek ke článku: Při srážce kamiónu a osobního auta na královehradecku přišli čtyři lidé o život

09.09.2011 - Otřesné následky měla dopravní nehoda u obce Obědovice na silnici mezi Hradcem Králové a Chlumcem nad Cidlinou. Na místě autonehody zůstali čtyři mrtví muži z osobního auta, které se v plné rychlosti srazilo s protijedoucím kamiónem. Více informací »

Ujíždějící motorkář zemřel pro dopravní nehodě

obrázek ke článku: Ujíždějící motorkář zemřel pro dopravní nehodě

30.08.2011 - Motorkář nejprve policejní hlídce zastavil, ale poté se rozjel a ujížděl směr Svitavy. Svůj rychlý stroj však nezvládl a po několika kilometrech narazil čelně do nákladního vozidla. Muž zemřel na místě dopravní nehody. Více informací »

Plechové disky
Plechové disky a levné pneu - také jako komplety s pneumatikami

« novější      starší »


Vyhledávání

Aktuálně na webu

Chcete reagovat na některý článek, událost, chování policistů? Ke každému článku můžete přidat vlastní komentář. Více informací »

Reklama


Reklama